Jste na mateřské, vaše sebevědomí je na nule a provází vás únava?

Míváte pochybnosti o sobě i o dětech?

Občas byste nejraději utekly?

Máte strach, jestli děláte vše dobře pro své děti?

Pokud se v tom poznáváte, jste tu správně...

Díky eBooku Co ví moudrá máma pochopíte, že jste nejlepší mámy pro své děti, uklidníte se a porozumíte více svým prckům.

Do eBooku jsem vložila myšlenky a tipy, které nejen mně nejvíce pomohly a pomáhají k mateřské pohodě.

Vy můžete přestat hledat, začněte nasávat inspiraci a ušetřete spoustu času i nervů. 

A proč zrovna já vám mám radit?

Výše uvedené pocity znám moc dobře z vlastní zkušenosti. Topila jsem se v pochybnostech a obavách. Díky každodenní práci na sobě, vzdělávání se a sdílení s ženami jsem našla cestu ze dna ven.

Psychologie a lidské vztahy jsou mým koníčkem a částečně i profesí.

Velmi náročné období je za mnou a já se pozvedla o několik pomyslných pater. Ne, prosím, nemyslete si, že se vznáším na obláčku dobré nálady neustále. Stále bývám unavená a naštvaná, ale už vím, jak se tím nenechat semlít.

Co vám eBook přinese?

 • Pořádnou dávku inspirace, která vás vynese daleko od pocitů těžkosti a chmur.
  Naše myšlenky ovlivňují emoce, a ty následně tělo. S myšlenkami z eBooku zůstanete na pozitivní hladině a vaše dny budou veselejší.
 • Pochopíte, že jste úplně v pořádku i s tím, co byste neřekly ani nejlepší kamarádce.
  Budete virtuálně opečované mateřským přístupem pro mámy. 🙂
 • Návody, díky kterým se během pár minut dostanete do mateřské pohody.
  Stručně a jednoduše.
 • Vaše sebevědomí naroste a budete se cítit jistější v mateřských kramflecích.
  Jste ty nejlepší mámy už teď, jen to možná nevíte.
 • Co vaše děti v prvních letech opravdu potřebují ke zdravému psychickému vývoji.
  Co se osvědčuje v praxi pro šťastné dětství a jak to udělat, abyste se neztratily v tolika často protichůdných informacích.

E-book je rozdělen do tří kapitol: O mámě, O dětech a O těle. 

Má 79 stran a nahlédnout do něj můžete zde:

Udělejte si čaj nebo kafe, uvelebte se a pusťte se do příjemného čtení, které vás pohladí na duši.

Cena tohoto eBooku je 390 Kč

Za tuto částku si můžete koupit přibližně půl hodiny masáže, jeden větší pugét, rodinný oběd v levné restauraci nebo inspiraci, ke které se můžete vracet v řádu měsíců, případně let.

Jsem přesvědčena, že eBook má přesah do mnoha oblastí života. Tedy prospěch z něj nekončí s mateřskou dovolenou, ale pokud si principy v eBooku popsané zvnitřníte, zužitkujete je kdykoliv.

Možná nyní pochybujete, jestli se vám eBook bude líbit a jestli splní vaše očekávání. Co když vám nepomůže a budete zklamané.

Chápu. Záleží mi na vaší důvěře, a proto nabízím možnost vrácení peněz do čtrnácti dnů od doručení eBooku. Bez otázek a průtahů.

A to není všechno! K eBooku dostanete také následující BONUSY

PRACOVNÍ LISTY

V pracovních listech najdete praktické tipy z eBooku ještě jednou více dopodrobna.

Jedná se o návody, vizualizaci a seznam doporučené literatury.

Také zde najdete video, jak využít otevřený kanál bezpodmínečné lásky k tomu, abyste měla více ráda sama sebe.

Pracovní listy v hodnotě 250 Kč získáte k eBooku jako dárek.

E-MAILOVOU KONZULTACI NA JEDEN KONKRÉTNÍ PROBLÉM

Můžete se na mě obrátit s konkrétním problémem v oblasti mateřství a podíváme se na něj společně.

Tento dárek v hodnotě 200 Kč také získáte k eBooku.

PŘEKVAPENÍ PRO MAJITELKU KAŽDÉHO DESÁTÉHO PRODANÉHO E-BOOKU 🙂

Třeba zrovna vám to vyjde!

 

Když mi přistál e-book ve schránce, měla jsem trochu pochybnosti - co mě může naučit kniha, když mi tu kolem nohou běhají dva malí učitelé a já se za poslední tři roky nezbláznila? Tak v první řadě: je to úžasné pohlazení pro duši. Lucie se s vámi podělí i o myšlenky, které někdy nechceme vnímat. Každopádně ona vám je svým milým přístupem osvětlí tak, že je přijmete a netrápí vás. Víte, že v tom nejste samy. Provede vás vaším nitrem a vy po přečtení ebooku a pracovních listů najednou vstáváte o mnoho a mnoho silnější, vědomější a spokojenější. E-book určitě ocení nejen nastávající maminky. Když jsem čekala první dítě, období po porodu pro mě představovalo naprostý "blackbox", neměla jsem páru, co mě čeká, nedovedla si nic představit. Kéž by se mi tehdy dostal do rukou takovýto průvodce. Pro "pokročilejší maminky" bude zase e-book příležitostí k urovnání si myšlenek a nabrání nových sil.

Olga Pincováwww.olgapincova.cz

Luciin e-book som zhltla naraz. Sama som mamou dvoch úžasných človiečikov, ktorí ale dokážu poriadne skúšať moju trpezlivosť. Mnohé veci som zažívala trochu inak než ona, ale princípy, ktoré opisuje, ostávajú rovnaké. Tento e-book je úžasný. Ak si myslíte, že ste múdra mama, Lucia vás v tom utvrdí. Ak o sebe pochybujete, vaše pochybnosti vyvráti. Ak si nie ste istá, ponúkne vám istotu. Plus vždy ešte kúsok navyše. Všetci sa stále učíme. Tomu Lucia dostojí - niekoľko AHA momentov a inšpirácií už vďaka tomuto e-booku mám. Píše jasne, zrozumiteľne, láskavo a s pochopením. Dáva vhľad do mnohých oblastí materstva a postrkuje vás po tej úžasnej ceste, aby sa vám kráčalo čo najľahšie. Myslím, že ak na tej ceste zneistiete, budete sa k tejto knižočke vracať.

Paulina Baloghovawww.detektivkanaludskomtele.sk

Z vlastní zkušenosti vím, že narození dětí převrátí dosavadní život maminek vzhůru nohama. Jak ale neztratit sama sebe, jak přežít náročná dětská obdobíčka, psychické i fyzické vyčerpání, jak přijmout vlastní negativní emoce s tím spojené? Perfektní návod a spoustu dalších tipů přináší Luciin e-book Co ví moudrá máma. Doporučuji ho k přečtení všem ženám s otevřenou myslí, maminkám i nastávajícím maminkám, které chtějí pochopit, že nejdůležitější je láska, které se chtějí napojit na své děti a mít doma pohodu.

Jana Bínová - fotografka ženské dušewww.janabinova.cz/

Ebook Moudrá máma je laskavá a moudrá příručka pro všechny mámy. Přináší mnoho informací včetně praktických cvičení. Pomáhá nalézt důvěru sama k sobě. Nejen tahák první pomoci je můj nový pomocník. Doporučuji všem maminkám, aby se stala mateřská opravdu dovolenou :-).

Jana Svobodováwww.jana-svobodova.cz - SVOBODA MYSLI - změnte svou mysl, změňte svůj zivot

Lucky knížka by měla být povinnou četbou pro všechny maminky. A to myslím vážně! Po porodu miminka totiž dřív nebo později téměř každá řešíme, zda náš přístup k dětem je ten správný, bojujeme se svými emocemi, které se nám často zdají špatné a “nemateřské”. A většinou k uvědomění, že je normální některé situace cítit a vnímat tak a jiné jinak, vede dlouhá cesta. Sama jsem už nějakou dobu maminkou a také jsem se občas v tomto období “plácala” a nevěděla kudy kam. Přestože už sama v sobě mám spoustu věcí vyřešených, knihu jsem přečetla jedním dechem. Knížka je totiž velkou inspirací i podporou všem maminkám. Je to jedna z malá knih, u kterých vím, že se k ní ráda kdykoli vrátím, když budu mít pocit, že mě mé mateřství stahuje do pomyslné pasti 🙂

Denisa JaukerováAutorka blogu neobycejnamama.cz a projektu mama-management.cz

VYDÁVÁM SE NA CESTU KE SPOKOJENĚJŠÍMU MATEŘSTVÍ