204 lidí

už četlo tento eBook

eBook jako DÁREK

11 zkratek

pro pohodu matek

Milujete své děti, ale mateřská je tááák únavná a tááák náročná? Pokud někdy nevíte kudy kam, jste tu správně. Mateřská je tak trochu jiný vesmír.

Co tedy s eBookem získáte?

 

  • tipy, které můžete ihned zavést do praxe a pocítit rychlou úlevu od napětí a zahlcenosti
  • trefné otázky, díky kterým zmapujete svou situaci
  • vtipné příběhy ze života, u kterých se pousmějete
  • nápady co dělat, když vás dostane stres 
  • pracovní list pro vytvoření taháku první pomoci, abyste měly kam sáhnout v případě nouze

 

Stručně řečeno... dostanete směrovky kudy se vydat, aby vás mateřská dovolená nedostala na kolena!

 


 

Získejte přístup k pravidelné dávce inspirace do vaší e-mailové schránky a k tomu ihned tento eBook. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit.

tohle chci!

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

 

 


Co o ebooku říkají čtenářky?

Pohodové čtení pro znavené maminky na mateřské, které chvílemi neví, jak vše naráz zvládnout. Jednoduché tipy, které ukáží směr a zároveň naladí na pozitivní vlnu. Velmi přehledně zpracovaný e-Book. Praktické rady bez zbytečných kudrlinek, které můžete aplikovat ihned.

Barbora Englischová průvodkyně celostní medicínou, výživová poradkyně a koučka, www.barboraenglischova.cz

To zná asi každá máma- kolotoč od rána do večera, nakrmit dítě, navařit, uklidit, vyprat, vyžehlit, nakoupit, vyzvednout ze školy/školky...a kde je čas pro mámu? I máma si musí odpočinout nebo se věnovat svým koníčků, což je často totéž, má také právo na svůj čas pro sebe. Ve své knize úžasná Lucka dává krásné tipy, jak si nejen najít více času pro relax, ale i čas s dětmi a užívat si ho naplno. Hrát si, blbnout, věnovat se dětem tak, že si ten čas vychutnáte a ne v jedné ruce dítě a ve druhé vysavač/vařečku/kolíčky na prádlo... no prostě dosaďte si dle svého:-) Užívejte si tak krásně čas s dětmi, ať je na co vzpomínat:-)

Alena Harnovábalikidi. cz - projekt o cestování s dětmi

Ebook 11 zkratek pro pohodu matek mě nadchl nejen svým názvem, ale i skvělým obsahem. Je psaný s lehkostí a humorem. Líbí se mi i popsané vlastní postřehy. Je skvělé mít pohromadě všechny zkratky. Znovu jsem si uvědomila, jak jsou důležité. Ne jen tak se říká spokojená máma, spokojené dítě. Lucky ebook doporučuji všem maminkám!

Jana Svobodová - terapeutka www.jana-svobodova.cz