Videoseriál

Co je úžasného na mateřské dovolené

  • Jste v bodě, kde vás nic úžasného nenapadá?
  • Nebo napadá, ale i tak to není úplně ono?
  • Chtěla byste cítit více lehkosti a radosti ve svém mateřském životě?
  • Nebo vás úplně lidsky zajímá další inspirace?

Rozumím...

Mateřská může být velmi náročná, kdo ji nezažil, těžko pochopí.

Pod vlivem nevyspání, každodenního nepořádku a zahlcenosti dětskými potřebami se někdy pozitiva hledají těžko.

 

Co pro vás tedy mám?

  • 8 videí v rozsahu od dvou do pěti minut
  • po dobu 8 dní vám ráno přijde e-mail s pozitivní energií ode mě
  • konkrétní tipy, ze kterých může vytěžit každá žena
  • přístup k videím je neomezený, můžete se k nim kdykoliv vrátit
  • pokud natočím další díly, pošlu vám je automaticky bez navýšení ceny (už pro vás jeden mám)

Jaká je cena?

Videoseriál stojí 149 Kč.

Cenu jsem nastavila nízko, aby si seriál mohla pořídit každá žena, která má zájem.  Videa mají potenciál obohatit všechny ženy, které si to dovolí. S tipy z videí se potkáváme skutečně všechny. Sama si seriál cením na mnohem větší částku.

Tak co, jdete na kafe se šlehačkou a zákusek nebo si necháte ode mě načechrat VDĚČNOST a přifouknout RADOST? To jsou fajn emoce, že?

Možná máte pochybnosti, zda videoseriál obohatí zrovna vás a jestli splní vaše očekávání. Pokud zjistíte, že vám seriál nic nedal, můžete mi do čtrnácti dnů od nákupu napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Co na seriál říkají ženy, které ho už viděly?

Milá Lucie, veľmi pekne ďakujem za možnosť pozrieť si Tvoj videoseriál "Co je úžasného na mateřské dovolené". Okrem toho, že ma to "prinútilo" nájsť si čas pre seba, v kľude sa posadiť a vychutnať si príjemným hlasom nahovorené videá, posvietilo mi to ako baterka na miesta, kam som sa doteraz ešte nepozerala. A čuduj sa svete, nenašla som na tých miestach len chumáče prachu, ako by sa dalo predpokladať, ale aj dávno zabudnuté pravdy a doteraz neobjavené poklady. A to napriek tomu, že som sama na tému "prečo sa aj v dnešnej dobe oplatí byť mamou" už jeden eBook napísala! Myslím, že každá mama môže k tejto téme dodať niečo svojské, pretože každá stojíme niekde inde a preto keď si zasvietime tú našu baterku, osvetlíme iné miesta a odhalíme ich svetu. Tak, ako sa u nás vždy pri upratovaní oplatí posvietiť si aj do tých kútov, kam sa bežne nepozeráme, sa oplatí objednať si tento videoseriál. Luckine videá môžu byť veľmi príjemným štartom do nového pracovného dňa každej mamy (pretože osobne sa nestotožňujem s názvom "materská dovolenka") a dokážu obrátiť našu pozornosť na tie úžasné dary, ktoré nám materstvo na plný úväzok ponúka. Maja

Maria Staudeggerwww.mariastaudegger.sk, autorka Svet mamy

Vzhledem k tomu, že mám malé dítko, tak jsem velmi ocenila, že každý den přišlo jen krátké video - ovšem naplněné krásnými myšlenkami o rodičovství. Díky Lucce je ve videích cítit velká láska, která posluchače hřeje po duši. Uvědomila jsem si, jak důležité je se zastavit a ocenit všechno, co nám dítě do života přináší. V každodenním běhu života si tyhle hezké věci spojené s rodičovství tolik neuvědomujeme, a to je škoda. Shlédnutí videí mě nabudilo znovu využívat kladů, které nám dítko dává.

Mgr. Pavlína Faistová Hanyková

Ikdyž jsem měla pocit, že jsem na mateřské docela spokojená, stejně mi tyhle videa objevily další věci, které můžu oceňovat! 🙂 Budu si to pouštět v těžích chvilkách 🙂 Pokud nevíte o ničem, co je na mateřské skvělé, tohle nutně musíte vidět!

Lucie MachutováHrdá žena svého muže, architektka a především zažraná máma dvou prťavých gentlemanů. Ukazuju moderním mámám a tátům jak zůstat cool a zároveň věnovat svým dětem hřejivou náruč kontaktního rodičovství. https://luciemachutova.cz/

Ano, jdu do toho